Entegre Sahra Yaşam Üniteleri & Mobil Lojistik Destek Tesisleri


Müşterilerimizle el ele veren deneyimli mühendislerimiz ve kalifiye elemanlarımızla, sahadaki zorlukları kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Çözümlerimizle, büyük çaplı enerji ve inşaat projelerinde yer alan şirket çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırıyor, zor koşullar altında çalışan Güvenlik Güçlerimizin kutsal görevlerinde, onlara destek olabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Yiyeceklerin depolanmasından, akaryakıtın muhafaza edilmesine; banyo ve çamaşır ihtiyaçlarının karşılanmasından, askeri kurumların mühimmatının depolamasına kadar birçok ihtiyacı; modern, güvenlikli, kolay taşınabilir ve modüler ünitelerle karşılıyoruz.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak Entegre Sahra Yaşam Ünitelerindeki konteynerlerini, NIJ, UL752, EN1063 ve NATO STANAG 4529 Standartlarında Balistik Korumalı şekliyle de üretiyoruz.

TSK Lojistik Seferber Olma Hazırlıkları Yönetmeliğinde yer alan ve NATO Lojistik Destek Tesislerinde bulunması gereken üniteleri, Bölük Seviyesinden Tugay Seviyesine kadar değişen mevcutlara ve ihtiyaçlara uygun olarak, yenilikçi bir anlayış ve yüksek kalite standartlarıyla üretiyoruz.